Ten weekend spędziłem razem z kolegami z e-point na imprezie hackyeah.pl - 24-godzinnym hackathonie zorganizowanym przez firmę Proidea (tą samą co organizuje konferencje JDD) w centrum konferencyjnym na warszawskim Żeraniu. (więcej…)
Ten weekend spędziłem razem z kolegami z e-point na imprezie hackyeah.pl - 24-godzinnym hackathonie zorganizowanym przez firmę Proidea (tą samą co organizuje konferencje JDD) w centrum konferencyjnym na warszawskim Żeraniu. (więcej…)
Dwa miesiące po pierwszej edycji spotkaliśmy się ponownie żeby dokończyć naszą aplikacje "biblioteki". W ten sobotę skorzystaliśmy z motywującego szkolenia wykonanego przez Jakuba Nabrdalika co opisałem wcześniej. Niedzielę poświęciliśmy na "dowiezienie" aplikacji i
W ramach firmowego hackathonu w e-point zaprosiliśmy Jakuba Nabrdalika żeby zrobił nam code review naszej nowej aplikacji i poopowiadał o springu to czego sami dotychczas nie znaleźliśmy. Okazał się to strzał w dziesiątkę,