26 grudnia 2018 0 komentarzy

Software-house to typ firmy, która nie prowadzi własnego realnego biznesu, jak produkcja, handel czy usługi "dla ludności", a zamiast tego dostarcza usługi tworzenia i utrzymania oprogramowania dla innych firm. Od kilkunastu lat pracuję

25 grudnia 2018 3 komentarze

20 lat pracy zawodowej skłoniło mnie do zebrania zbioru cech, które nazwałem roboczo "zasadami profesjonalisty". Pracowałem już w bardzo różnych rolach i w różnych relacjach z innymi osobami: począwszy od przełożonych, poprzez współpracowników

5 kwietnia 2015 0 komentarzy

Moi Koledzy z e-point nie próżnują. Półtora roku temu pisałem o ActiveMobi, czyli usłudze pozwalającej szybko stworzyć stronę WWW zoptymalizowaną na telefony komórkowe. Od tamtego czasu okazało się że istnieje grupa użytkowników, dla

22 marca 2015 0 komentarzy

Dwa miesiące po pierwszej edycji spotkaliśmy się ponownie żeby dokończyć naszą aplikacje "biblioteki". W ten sobotę skorzystaliśmy z motywującego szkolenia wykonanego przez Jakuba Nabrdalika co opisałem wcześniej. Niedzielę poświęciliśmy na "dowiezienie" aplikacji i

21 marca 2015 0 komentarzy

W ramach firmowego hackathonu w e-point zaprosiliśmy Jakuba Nabrdalika żeby zrobił nam code review naszej nowej aplikacji i poopowiadał o springu to czego sami dotychczas nie znaleźliśmy. Okazał się to strzał w dziesiątkę,

11 stycznia 2015 1 komentarz

W niedzielę o 19:00 skończyliśmy 3 dniowy hackathon zorganizowany w firmie e-point i dla jej pracowników, którego celem było zapoznanie się "w boju" z najpopularniejszym frameworkiem do pisania aplikacji w języku Java -

19 listopada 2014 0 komentarzy

Czy to możliwe żeby być na wakacjach nie ruszając się z Warszawy? I to na wakacjach, gdzie poznajemy egzotyczne zwie... wróć, egzotyczne metodyki pracy? Tak, na "Scrum Safari" organizowanych przy jednym z projektów

12 marca 2013 0 komentarzy

Jutro będę opowiadał o tworzeniu aplikacji wielojęzycznych na konferencji 33degree w Warszawie - gdyby ktoś z Was tam był to gorąco zapraszam. (więcej…)