Software-house to typ firmy, która nie prowadzi własnego realnego biznesu, jak produkcja, handel czy usługi "dla ludności", a zamiast tego dostarcza usługi tworzenia i utrzymania oprogramowania dla innych firm. Od kilkunastu lat pracuję
Software-house to typ firmy, która nie prowadzi własnego realnego biznesu, jak produkcja, handel czy usługi "dla ludności", a zamiast tego dostarcza usługi tworzenia i utrzymania oprogramowania dla innych firm. Od kilkunastu lat pracuję
20 lat pracy zawodowej skłoniło mnie do zebrania zbioru cech, które nazwałem roboczo "zasadami profesjonalisty". Pracowałem już w bardzo różnych rolach i w różnych relacjach z innymi osobami: począwszy od przełożonych, poprzez współpracowników
Moi Koledzy z e-point nie próżnują. Półtora roku temu pisałem o ActiveMobi, czyli usłudze pozwalającej szybko stworzyć stronę WWW zoptymalizowaną na telefony komórkowe. Od tamtego czasu okazało się że istnieje grupa użytkowników, dla
Dwa miesiące po pierwszej edycji spotkaliśmy się ponownie żeby dokończyć naszą aplikacje "biblioteki". W ten sobotę skorzystaliśmy z motywującego szkolenia wykonanego przez Jakuba Nabrdalika co opisałem wcześniej. Niedzielę poświęciliśmy na "dowiezienie" aplikacji i
W ramach firmowego hackathonu w e-point zaprosiliśmy Jakuba Nabrdalika żeby zrobił nam code review naszej nowej aplikacji i poopowiadał o springu to czego sami dotychczas nie znaleźliśmy. Okazał się to strzał w dziesiątkę,
W niedzielę o 19:00 skończyliśmy 3 dniowy hackathon zorganizowany w firmie e-point i dla jej pracowników, którego celem było zapoznanie się "w boju" z najpopularniejszym frameworkiem do pisania aplikacji w języku Java -
Czy to możliwe żeby być na wakacjach nie ruszając się z Warszawy? I to na wakacjach, gdzie poznajemy egzotyczne zwie... wróć, egzotyczne metodyki pracy? Tak, na "Scrum Safari" organizowanych przy jednym z projektów
Jutro będę opowiadał o tworzeniu aplikacji wielojęzycznych na konferencji 33degree w Warszawie - gdyby ktoś z Was tam był to gorąco zapraszam. (więcej…)