W czwartek miałem wykład pt. "Release it" na wydziale Matematyki, Informatyki i Miechaniki Uniewersytetu Warszawskiego. Był to pierwszy z wykładów cyklu "Akademia e-point", w ramach którego przybliżamy studentom o praktyce pracy przy tworzeniu
W czwartek miałem wykład pt. "Release it" na wydziale Matematyki, Informatyki i Miechaniki Uniewersytetu Warszawskiego. Był to pierwszy z wykładów cyklu "Akademia e-point", w ramach którego przybliżamy studentom o praktyce pracy przy tworzeniu
Zapraszam we wtorek na 15:00 studentów UW (i nie tylko...) na wykład "Release it!", który organizujemy w ramach cyklu "Akademii e-point". Opowiem o technicznych i organizacyjnych aspektach uruchamiania aplikacji w internecie, czyli jak
Dzisiaj, podobnie jak w marcu br., byliśmy z kolegą Bartkiem na Targach Pracy na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. (więcej…)
Ostatnie dwa dni spędziliśmy na konferencji JDD w Krakowie. Pojechaliśmy mocną, 5-cio osobową ekipą z firmy, więc było wesoło. Niestety, to co pewnie będę najdłużej będę pamiętać, to "zgon" - rzekomo niezawodnego -
Wybrałem się dzisiaj na prezentacje zatytułowaną "Fabric8. Bycie devOpsem nie musi być złe" i przeprowadzoną przez Henryka Konsek w ramach spotkań Warszawskiej Grupy Użytkowników Javy (WJUG) i Warszawskiej Grupy Użytkowników serwera JBoss (WJBUG).