Organizacja 13-14 marca byłem na konferencji konferencji 33degree w Warszawie. Bardzo dobrze zorganizowane przedsięwzięcie, bardzo dużo interesujących ludzi, zarówno mówców, "stoiskowców" jak i słuchaczy. Zgaduje że to dzięki temu, że konferencja była głównie
