21 marca 2013 1 komentarz

Organizacja 13-14 marca byłem na konferencji konferencji 33degree w Warszawie. Bardzo dobrze zorganizowane przedsięwzięcie, bardzo dużo interesujących ludzi, zarówno mówców, "stoiskowców" jak i słuchaczy. Zgaduje że to dzięki temu, że konferencja była głównie

12 marca 2013 0 komentarzy

Jutro będę opowiadał o tworzeniu aplikacji wielojęzycznych na konferencji 33degree w Warszawie - gdyby ktoś z Was tam był to gorąco zapraszam. (więcej…)